Upozornění od 11.7. do 15.7. 2024 dovolená . Odesíláme zboží 16.7.2024

Oblečení pro miminka

Snažíme se vyhovět po moderní i kvalitní stránce, ale zejména nasloucháme přáním našich zákaznic. Nabízíme kvalitní a nezávadné oblečení pro miminka  od značek Mayoral, Pinokio, Gamex, české zastoupení Baby service, Vejnar a mnohé jiné.

 

Zamilovali jste si organickou bavlnu, bezpečně ji poznáme podle vůně a na omak je nesrovnatelně měkčí.

 

 

 

Co je to biobavlna?

 

Biobavlna neboli organická bavlna je 100% přírodní tkanina, která se liší od bavlny především tím, že jde zcela v souladu s přírodou. Při výrobě biobavlny se nepoužívají žádné chemické metody, pesticidy ani barviva, vše je čistě „in natura“. V tomto materiálu tedy nenajdete žádnou stupu jakékoliv chemikálie. To je hlavní rozdíl, který je však zásadní. Biobavlna je totiž maximálně šetrná nejen k životnímu prostředí, ale také k pokožce.

Jaké jsou hlavní výhody biobavlny?  

Největší přínos má biobavlna pro děti, jejichž pokožka je velmi citlivá. Pokud dítěti oblékneme oblečení plné „chemických látek“, zbytečně tím zatěžujeme nejen pokožku dítěte, ale vlastně celé tělo. Může se objevit ekzém, rýma či jiné alergické formy, kterým lze oblečením z biobavlny zamezit i předejít.

Biobavlna je vyrobena za pomoci technologie, která se obejde bez přidání chemických látek. Biotextilie pak umožňují pokožce volně dýchat, nezatěžují ji, jsou měkké a také trvanlivější oproti ostatním materiálům. Biobavlnu poznáte také „po čichu“, protože tato tkanina není cítit. Je to dáno tím, že při výrobě není používán formaldehyd, jako tomu bývá v případě běžné bavlny. Díky tomu krásně voní, drží lépe tvar a nesepere se.

Oblečení z organické bavlny je sice o něco dražší, ovšem vyšší investice se vyplatí. Nejenže vydrží a mohou jej zdědit také další děti, ale navíc tím dáváte svému dítěti to nejlepší.

Oblečení z biobavlny doporučujeme nejen pro děti, ale také dospělé. Biobavlnu oceníte nejvíce na oblečení, jež oblékáme přímo na kůži, tedy spodní prádlo, pyžamo, noční košilky, overaly a bodýčka u dětí a samozřejmě také ponožky a punčocháče.

zotavení po porodu a cestu k původní postavě.